registrering for lisensnummer : for sesongen.

Bjørg Aure

Spiller denne sesongen for Lillestrøm BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 4.div.vet. runde 1 Lillestrøm Veteranliga 462 3 154.00 462 3 154.00
2 14.Sep-26 4.div.vet. runde 2 Lillestrøm Veteranliga 469 3 156.33 931 6 155.17
3 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 570 4 142.50 1501 10 150.10
4 21.Sep-26 4.div.vet. runde 3 Lillestrøm Veteranliga 440 3 146.67 1941 13 149.31
5 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 358 3 119.33 2299 16 143.69
6 05.Oct-26 4.div.vet. runde 4 Lillestrøm Veteranliga 516 3 172.00 2815 19 148.16
7 08.Oct-26 Dameliga 1.div runde Lucky Bowl L NBF dameliga 664 4 166.00 3479 23 151.26
8 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 18 962 6 160.33 4441 29 153.14
9 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 854 6 142.33 5295 35 151.29
10 12.Oct-26 4.div.vet. runde 5 Lillestrøm Veteranliga 443 3 147.67 5738 38 151.00
11 14.Oct-26 Runde 3 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 417 3 139.00 6155 41 150.12
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 615541150,12 305020152,50 310521147,86
Turnering 181612151,33 181612151,33 000,00
Osloliga 134510134,50 5704142,50 7756129,17
Veteranliga 233015155,33 000,00 233015155,33
NBF dameliga 6644166,00 6644166,00 000,00
Hall202420252026
Lillestrøm Bowlingsenter167,22155,33
Lucky Bowl Lørenskog155,71170,67151,33
Lucky Bowl Veitvet164,11152,83139,00
Lucky Bowl Holmen140,71155,30119,33
Bowlinghallen Solør130,00153,50
Lucky Bowl Trondheim136,00
Lucky Bowl Hamar169,75
snitt