registrering for lisensnummer : for sesongen.

Lars Tomren Støring

Spiller denne sesongen for Dora BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1039 6 173.17 1039 6 173.17
2 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1033 6 172.17 2072 12 172.67
3 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Mellomspill 7 486 3 162.00 2558 15 170.53
4 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 9 1171 6 195.17 3729 21 177.57
5 14.Jun-26 Orkla 50+ Orkland Bowl Innledende 24 840 6 140.00 4569 27 169.22
6 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 69 1493 9 165.89 6062 36 168.39
7 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 470 3 156.67 6532 39 167.49
8 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 397 3 132.33 6929 42 164.98
9 30.Aug-26 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 10 997 6 166.17 7926 48 165.13
10 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Dora Bowling Veteranliga 539 3 179.67 8465 51 165.98
11 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Dora Bowling Veteranliga 539 3 179.67 9004 54 166.74
12 15.Sep-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 625 4 156.25 9629 58 166.02
13 16.Sep-26 3.div Midt Avd A run Centrum Tron NBF liga 698 4 174.50 10327 62 166.56
14 03.Oct-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 667 4 166.75 10994 66 166.58
15 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Dora Bowling Veteranliga 594 3 198.00 11588 69 167.94
16 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Dora Bowling Veteranliga 575 3 191.67 12163 72 168.93
17 22.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 585 4 146.25 12748 76 167.74
18 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 661 4 165.25 13409 80 167.61
19 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 699 4 174.75 14108 84 167.95
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1410884167,95 648138170,55 762746165,80
Turnering 792648165,12 9976166,17 692942164,98
NBF liga 393524163,96 323720161,85 6984174,50
Veteranliga 224712187,25 224712187,25 000,00
Hall202420252026
Lykkeland Steinkjer174,50153,83177,57
Centrum Trondheim169,01162,44174,50
Dora Bowling182,29160,61166,17
Oppdal Bowling154,56157,33
Orkland Bowling153,77140,00
Panorama Bowling197,75
Lucky Bowl Trondheim180,50
Bowlinghallen Solør175,67
Bowling 1 Elverum200,75
Bowlingsenteret Kongsving175,50
snitt