registrering for lisensnummer : for sesongen.

Robert Lind

Spiller denne sesongen for Larvik BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 02.Jun-24 Vallø Open Vallø Bowli Standard 33 1144 6 190.67 1144 6 190.67
2 02.Jun-24 Vallø Open Vallø Bowli Standard 1075 6 179.17 2219 12 184.92
3 02.Jun-24 Vallø Open Vallø Bowli Standard 1116 6 186.00 3335 18 185.28
4 02.Jun-24 Vallø Open Vallø Bowli Standard 1056 6 176.00 4391 24 182.96
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 439124182,96 000,00 439124182,96
Turnering 439124182,96 000,00 439124182,96
Hall20022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Vallø Bowling173,66194,31200,84192,11209,00209,71208,20192,36195,96183,04182,96
Utenlands186,07189,38194,33191,92216,19218,48201,43206,50207,39199,41205,96189,80196,40204,50210,02
Lucky Bowl Veitvet186,00182,83186,00182,75182,75199,94187,33186,00197,26191,26205,27177,08194,74193,84182,52186,29184,67193,92190,29203,53
Sarpsborg Bowlingsenter189,22199,00
Kongsten Bowling194,33212,20200,33196,50
Metro Sandefjord205,12188,42179,00190,75189,47200,52205,49193,48197,38176,95220,88192,50201,00192,50
Mestern Skreppestadveien177,69171,38181,88186,53190,03192,27203,37200,39194,49193,27199,21200,46192,33204,66196,22202,33202,94202,85208,95200,02199,12194,53
Bowl it195,00188,67178,50192,50192,00
Hønefoss Bowling174,56202,65208,00195,00207,89209,77197,30197,75167,50199,56189,50
Lucky Bowl Moss165,25192,33210,38209,00179,25202,17216,94182,67187,00
Down Town188,93212,62202,38186,25224,25205,69213,38211,25189,50186,50
Lucky Bowl Kongsberg202,11202,50214,29184,50
Bowling 1 Drammen195,75190,33176,11199,92185,71197,92177,15187,00190,33222,70196,40209,08187,18203,82177,25
Stadion Bowling179,33181,67169,75
Lucky Bowl Hannevika215,67202,33215,88
Lucky Bowl Hamar184,00164,00175,33164,67203,93200,91211,88183,50180,50
Lucky Bowl Åsen187,44191,33214,33202,36205,33199,67186,67179,64192,75208,50
Evje Bowling202,12196,00189,44189,47184,42190,25194,10
Bowling 1 Vestkanten184,33198,33186,67226,00216,00190,75
Centrum Trondheim199,33208,67194,33173,00182,00
Panorama Bowling205,67165,33200,00209,00178,50
TP Bowlingsenter203,33229,00181,33166,50172,75
Bowlingsenteret Kongsving201,09203,25171,67
Lucky Bowl Trondheim184,33182,33204,33169,33201,50186,17187,67169,83
Bowling 1 Elverum192,33200,67206,08
Lucky Bowl Haugesund167,00178,00223,25
Sandvika Bowling210,25
Askøy Bowling173,33206,67
Lucky Bowl Drammen205,80212,49215,32203,83199,92200,85
Bowlinghallen Solør130,67175,67171,00197,00
Arendal Bowling185,00196,50203,67197,50
Tromsø Bowling & Biljard221,67199,67228,00200,00193,00178,33156,33186,67
Dora Bowling191,33202,00203,33173,67181,00189,35186,00
Sletterkulo Bowling225,00139,33
Åsnes208,33173,67194,33174,33166,67
Sjøsenteret-Tønsberg185,62195,75189,24191,58200,35199,12192,65199,45214,26205,16
Orkland Bowling140,00
Svolvær Bowlingsenter188,67
Uregistrert197,25185,80210,07189,48198,46
Bergen - Sandsli179,00181,67182,33
Bowling 1 Gjøvik217,67
Lucky Bowl Lørenskog161,00201,00167,33
Magic Bowling175,62194,25191,88189,24205,62
GSK Bowling193,17
Vennesla Bowling178,60
Aspmyra Bowling198,67
Nes Bowling189,67
Mester'n Fredrikstad178,25
Lille Paris214,14
Lucky Bowl Holmen184,67188,50156,00
Levanger Bowling198,67
Steinkjer Bowling177,33
Lucky Bowl Strømmen195,67174,17
Drammen Bowling193,83
Falkum183,38181,75
Athletica Bowling177,87
Metro Egersund172,00
snitt