registrering for lisensnummer : for sesongen.

Aleksander Åshovd-Larsen

Spiller denne sesongen for Munken BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 06.Jun-22 Nordland Tournament Aspmyra Bowl Innledende 3 1254 6 209.00 1254 6 209.00
2 06.Jun-22 Nordland Tournament Aspmyra Bowl Innledende 1213 6 202.17 2467 12 205.58
3 06.Jun-22 Nordland Tournament Aspmyra Bowl Karusellfinale Junio 2 839 4 209.75 3306 16 206.63
4 06.Jun-22 Nordland Tournament Aspmyra Bowl MASTERS Semifinale H 1 664 3 221.33 3970 19 208.95
5 06.Jun-22 Nordland Tournament Aspmyra Bowl MASTERSFINALE D 6 172 1 172.00 4142 20 207.10
6 06.Jun-22 Nordland Tournament Aspmyra Bowl Semifinale Herrer 4 621 3 207.00 4763 23 207.09
7 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Finale, 3 serier 3 691 3 230.33 5454 26 209.77
8 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 6 1370 6 228.33 6824 32 213.25
9 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 1344 6 224.00 8168 38 214.95
10 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 1271 6 211.83 9439 44 214.52
11 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Mellomspill, 3 serie 4 666 3 222.00 10105 47 215.00
12 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Finale 1 702 3 234.00 10807 50 216.14
13 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 874 3 291.33 11681 53 220.40
14 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 789 3 263.00 12470 56 222.68
15 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 779 3 259.67 13249 59 224.56
16 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 706 3 235.33 13955 62 225.08
17 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 688 3 229.33 14643 65 225.28
18 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 686 3 228.67 15329 68 225.43
19 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 677 3 225.67 16006 71 225.44
20 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 660 3 220.00 16666 74 225.22
21 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 649 3 216.33 17315 77 224.87
22 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 639 3 213.00 17954 80 224.43
23 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 637 3 212.33 18591 83 223.99
24 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 1 621 3 207.00 19212 86 223.40
25 14.Aug-22 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 3 1394 6 232.33 20606 92 223.98
26 14.Aug-22 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 1334 6 222.33 21940 98 223.88
27 14.Aug-22 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 1292 6 215.33 23232 104 223.38
28 21.Aug-22 Sesongstarten Bowlinghalle Innledende 2 716 3 238.67 23948 107 223.81
29 21.Aug-22 Sesongstarten Bowlinghalle Innledende 2 639 3 213.00 24587 110 223.52
30 21.Aug-22 Sesongstarten Bowlinghalle Innledende 2 601 3 200.33 25188 113 222.90
31 21.Aug-22 Sesongstarten Bowlinghalle Innledende 2 584 3 194.67 25772 116 222.17
32 21.Aug-22 Sesongstarten Bowlinghalle Innledende 2 540 3 180.00 26312 119 221.11
33 21.Aug-22 Sesongstarten Bowlinghalle Karusellfinale Herre 1 1068 5 213.60 27380 124 220.81
34 21.Aug-22 Sesongstarten Bowlinghalle Mellomspill 2 - Herr 5 641 3 213.67 28021 127 220.64
35 28.Aug-22 Charles Minnecup Centrum Tron Finale 2 627 3 209.00 28648 130 220.37
36 28.Aug-22 Charles Minnecup Centrum Tron Semifinale 4 627 3 209.00 29275 133 220.11
37 28.Aug-22 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 2 1386 6 231.00 30661 139 220.58
38 28.Aug-22 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 1291 6 215.17 31952 145 220.36
39 28.Aug-22 Charles Minnecup Centrum Tron Standard 1286 6 214.33 33238 151 220.12
40 03.Sep-22 X-Ide liga runde 1 Lucky Bowl NBF menn 694 3 231.33 33932 154 220.34
41 04.Sep-22 X-Ide liga runde 1 Bowling 1 Ve NBF menn 710 3 236.67 34642 157 220.65
42 12.Sep-22 TBK Plumpen 1 Centrum Tron Standard 4 1797 8 224.63 36439 165 220.84
43 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Final step 3 9 606 3 202.00 37045 168 220.51
44 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 10 1321 6 220.17 38366 174 220.49
45 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1288 6 214.67 39654 180 220.30
46 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1150 6 191.67 40804 186 219.38
47 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1076 6 179.33 41880 192 218.13
48 24.Sep-22 Trønderstriken 2022 Bowling 1 He Standard 3 1417 6 236.17 43297 198 218.67
49 24.Sep-22 X-Ide liga runde 2 Dora Bowling NBF menn 625 3 208.33 43922 201 218.52
50 24.Sep-22 X-Ide liga runde 2 Dora Bowling NBF menn 701 3 233.67 44623 204 218.74
51 25.Sep-22 X-Ide liga runde 2 Dora Bowling NBF menn 642 3 214.00 45265 207 218.67
52 02.Oct-22 Orkla Open Orkland Bowl PP-finale 2 1019 5 203.80 46284 212 218.32
53 02.Oct-22 Orkla Open Orkland Bowl Standard 4 1135 6 189.17 47419 218 217.52
54 02.Oct-22 Orkla Open Orkland Bowl Standard 1122 6 187.00 48541 224 216.70
55 08.Oct-22 X-Ide liga runde 3 Panorama Bow NBF menn 654 3 218.00 49195 227 216.72
56 10.Oct-22 TBK Plumpen 2 Centrum Tron Standard 1 1993 9 221.44 51188 236 216.90
57 24.Oct-22 TBK Plumpen 3 Centrum Tron Standard 5 1727 8 215.88 52915 244 216.86
58 30.Oct-22 Høststormen Panorama Bow Matchplay 2 2 399 2 199.50 53314 246 216.72
59 30.Oct-22 Høststormen Panorama Bow Standard 4 1405 6 234.17 54719 252 217.14
60 31.Oct-22 TBK Plumpen 4 Centrum Tron Standard 1 2426 10 242.60 57145 262 218.11
61 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Kvartfinale 7 673 3 224.33 57818 265 218.18
62 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Mellomspill 5 690 3 230.00 58508 268 218.31
63 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 15 1415 6 235.83 59923 274 218.70
64 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1413 6 235.50 61336 280 219.06
65 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1324 6 220.67 62660 286 219.09
66 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1322 6 220.33 63982 292 219.12
67 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1284 6 214.00 65266 298 219.01
68 27.Nov-22 X-Ide liga runde 5 Bowling 1 Dr NBF menn 532 3 177.33 65798 301 218.60
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 65798301218,60 598827221,78 59810274218,28
Turnering 61240280218,71 402018223,33 57220262218,40
NBF menn 455821217,05 19689218,67 259012215,83
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Bowling 1 Vestkanten178,33183,33209,67209,00180,67236,67
Bowling 1 Heimdal203,00208,67212,67212,10236,17
Oppdal Bowling232,17228,56198,18233,51
Lucky Bowl Åsen195,67199,00216,67226,33231,33
Panorama Bowling177,67206,00198,67223,45
Centrum Trondheim234,00207,33200,79253,50218,63206,70199,13215,07224,01
Dora Bowling208,67209,00182,00219,91217,25214,77217,86221,78
Levanger Bowling194,00217,29194,00222,58
Bowlinghallen Solør191,50198,67208,22
Aspmyra Bowling199,00198,86221,44193,90196,23216,43217,57209,17203,11211,69211,25207,09
Hønefoss Bowling201,00171,00203,75201,52
Orkland Bowling236,67181,00228,25208,67192,71
Bowling 1 Drammen210,33224,33177,33
Lucky Bowl Veitvet171,33224,67214,67196,08210,30216,96249,67
Bowling 1 Elverum198,00239,15
Tromsø Bowling & Biljard190,33201,19230,81199,27211,79220,14183,62229,41207,19233,22226,71224,81235,33
Lucky Bowl Hannevika220,00221,67
Bowlingsenteret Kongsving210,25220,33
Bowling 1 Hamar236,33220,00227,50221,00216,06
TP Bowlingsenter157,33213,42207,30202,41199,10215,61
Bowling 1 Sortland199,44220,35195,91208,55222,93202,61193,63206,50225,62206,79218,67209,69
Svolvær Bowlingsenter196,38200,54200,30199,70188,92198,91218,75210,57187,45206,21207,82207,59215,17
Sletterkulo Bowling231,33230,33216,74204,41195,64213,48210,12
Mosjøen Bowling226,00203,25167,62
Sarpsborg Bowlingsenter216,00
Lucky Bowl Holmen207,67206,50
Bowling 1 Moss194,50193,25
Kongsten Bowling211,50188,25
Førtito Bar & Bowling168,50
Arctic Bowling208,25181,50188,69195,40214,42211,75201,65
Utenlands217,33211,28
Mestern Skreppestadveien159,67
Harstad Bowling195,57203,41184,81221,66215,83217,43225,12210,81
Narvik Bowling221,09214,74213,22
Åsnes208,00
Uregistrert164,38240,20
Bergen - Sandsli197,38
Bardu Bowling169,00
Fauske Bowling164,67
snitt