registrering for lisensnummer : for sesongen.

Arne Roger Hansen

Spiller denne sesongen for Dora BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Dora Bowling Veteranliga 558 3 186.00 558 3 186.00
2 14.Sep-26 1.div.vet. runde 2 Dora Bowling Veteranliga 555 3 185.00 1113 6 185.50
3 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Dora Bowling Veteranliga 447 3 149.00 1560 9 173.33
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 15609173,33 15609173,33 000,00
Veteranliga 15609173,33 15609173,33 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling216,38211,47194,12206,34203,80201,67215,84207,21200,67200,17207,15202,28195,92202,66204,85188,55187,60197,57165,17195,00184,89171,57190,58173,33
Lucky Bowl Trondheim204,76202,02199,33202,89211,62192,00194,33196,03199,83178,17188,00186,67178,00
Lucky Bowl Hamar162,00208,67230,00193,67205,92196,67212,67183,50
Panorama Bowling193,120,00
Centrum Trondheim220,00196,90178,00182,41191,97195,37200,33200,62
Orkland Bowling203,90147,75199,96195,77213,40201,38188,25183,80186,75175,50
Oppdal Bowling206,83179,17187,83214,50220,30220,18188,67200,14199,38
Levanger Bowling198,92210,22183,00
Lucky Bowl Veitvet230,67184,33187,00160,50201,50
Utenlands198,78
Lucky Bowl Kongsberg0,00
Lucky Bowl Åsen196,33229,33211,67
Tromsø Bowling & Biljard184,67223,33207,00
Bowling 1 Vestkanten160,00214,33228,00201,00
Svolvær Bowlingsenter189,67
Bowling 1 Drammen228,67186,00216,330,00174,00
Mestern Skreppestadveien107,00171,00
Metro Sandefjord169,67
Åsnes174,00
Magic Bowling193,00
Sarpsborg Bowlingsenter188,67
Bjugn Bowling207,87205,81227,12
Steinkjer Bowling206,83210,20
Lucky Bowl Hannevika209,33
Verdal Bowling201,25204,83
Lucky Bowl Strømmen202,00187,50
Lucky Bowl Lørenskog207,33181,00
Lucky Bowl Haugesund197,22170,33
Lucky Bowl Holmen188,33170,00
Bergen - Sandsli200,00
Kongsten Bowling188,33
Uregistrert
snitt