registrering for lisensnummer : for sesongen.

Ragnvald Haug

Spiller denne sesongen for Munken BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Dora Bowling Veteranliga 597 3 199.00 597 3 199.00
2 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Dora Bowling Veteranliga 599 3 199.67 1196 6 199.33
3 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Dora Bowling Veteranliga 640 3 213.33 1836 9 204.00
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 18369204,00 18369204,00 000,00
Veteranliga 18369204,00 18369204,00 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling194,90198,28188,84197,65198,99194,32194,10184,90196,07197,81191,23212,58187,68197,85201,75181,67204,38191,60177,17194,12182,24185,40183,67204,00
Lucky Bowl Trondheim207,33168,17199,00180,08190,67190,67210,47194,58174,50
Lucky Bowl Lørenskog200,00184,33216,67
Lillestrøm Bowlingsenter210,33
Levanger Bowling172,67189,00160,33172,67191,33213,33192,67170,33187,25185,38190,50
Orkland Bowling182,00163,00204,33189,67182,17174,46172,25181,25
Centrum Trondheim207,42159,33187,33178,33169,25178,75
Bjugn Bowling183,33195,33193,00196,33195,67195,33168,25
Oppdal Bowling166,00208,83170,00179,67196,25
Panorama Bowling189,33165,00188,33213,25174,25
Lucky Bowl Veitvet195,00203,90175,00
Rabalder171,75
Ørsta Bowling194,67173,67
Steinkjer Bowling180,00196,83173,00190,33213,20191,67165,00
Uregistrert178,10190,30202,52211,57211,33
Bowling 1 Gjøvik235,67
Åsnes216,00
Sletterkulo Bowling193,33
Lucky Bowl Kongsberg206,67162,33190,33
Bowling 1 Drammen186,75
Lucky Bowl Hamar219,00161,33
Stadion Bowling223,00
Tromsø Bowling & Biljard217,33231,00211,33
Bergen - Sandsli202,33
Sarpsborg Bowlingsenter182,00195,67
Lucky Bowl Moss213,33186,33
Bowlinghallen.no-Stjørdal200,33180,33
Bowling 1 Vestkanten209,67
Lucky Bowl Åsen178,67207,67
snitt