registrering for lisensnummer : for sesongen.

Rune Risvik

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 47 1773 9 197.00 1773 9 197.00
2 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 509 3 169.67 2282 12 190.17
3 23.Aug-26 Mestern Open Mestern Skre Mestern Open 6 1318 6 219.67 3600 18 200.00
4 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1053 6 175.50 4653 24 193.88
5 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1045 6 174.17 5698 30 189.93
6 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 996 6 166.00 6694 36 185.94
7 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 68 1068 6 178.00 7762 42 184.81
8 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Bowling 1 Dr Veteranliga 623 3 207.67 8385 45 186.33
9 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Bowling 1 Dr Veteranliga 652 3 217.33 9037 48 188.27
10 17.Sep-26 Torsdagscup 2 Bowling 1 Dr Tordagscup 2 3 1062 5 212.40 10099 53 190.55
11 17.Sep-26 Torsdagscup 2 Bowling 1 Dr Tordagscup 2 1009 5 201.80 11108 58 191.52
12 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Bowling 1 Dr NBF liga 527 3 175.67 11635 61 190.74
13 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Bowling 1 Dr Veteranliga 574 3 191.33 12209 64 190.77
14 27.Sep-26 Elverum 50+ Bowling 1 El Elverum 50+ 27 1115 6 185.83 13324 70 190.34
15 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 825 4 206.25 14149 74 191.20
16 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Bowling 1 Dr Veteranliga 618 3 206.00 14767 77 191.78
17 28.Oct-26 Runde 4 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 772 4 193.00 15539 81 191.84
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1553981191,84 506525202,60 1047456187,04
Turnering 1094858188,76 207110207,10 887748184,94
Veteranliga 246712205,58 246712205,58 000,00
Osloliga 15978199,62 000,00 15978199,62
NBF liga 5273175,67 5273175,67 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Mestern Skreppestadveien194,33217,47218,00177,67172,33214,00211,61187,00195,39208,54194,33180,00219,67
Bowling 1 Drammen190,92185,76192,01202,07204,70185,00206,96208,32216,38223,29227,18213,30209,82205,29199,58220,10201,39196,00207,12186,43210,46207,11193,02199,60
Lucky Bowl Holmen168,38197,25208,36199,87204,88177,00192,40227,38209,88215,92198,92210,92167,50206,25
Lucky Bowl Lørenskog195,14189,67191,55208,75202,67191,00205,22218,00218,25234,25198,20221,42225,75206,25193,00
Hønefoss Bowling211,81176,67192,50209,68224,00217,05210,07180,67209,17223,60208,06201,72190,27205,31203,25191,00190,17
Bowling 1 Elverum226,64227,57220,33185,83
Sarpsborg Bowlingsenter168,17200,67219,92186,83184,50194,39173,42
Kongsten Bowling219,33215,73208,67212,00214,62174,17213,21214,88
Lucky Bowl Veitvet187,00176,46186,86185,96198,00213,46211,33193,50208,67210,64205,48207,10208,28194,56201,41202,20202,44206,25208,39183,12191,85
Bowl it212,50
Lucky Bowl Trondheim215,00212,76217,32221,21204,04209,08210,21213,69205,17
Pers Hotell202,62212,61229,10207,25179,89215,39204,85205,13
TP Bowlingsenter203,75
Utenlands195,20197,67202,39190,28194,39205,46210,34200,78
Tromsø Bowling & Biljard202,33184,50245,67198,33213,73213,00226,33205,67182,33
Stord185,71
Royal Bowling184,25
Vallø Bowling207,62201,42212,89227,33197,03206,08194,00172,62
Lucky Bowl Hamar192,17192,00230,16194,33226,62166,67202,33180,00239,00190,33223,67192,78214,33203,00201,00204,00221,00210,40213,94
Down Town208,12180,12199,25
Metro Sandefjord192,00218,31165,33190,33155,00189,00
Lucky Bowl Hannevika185,29174,00210,67189,00
Lucky Bowl Kongsberg211,00202,33217,56251,00215,11218,82217,00216,15218,20185,80178,75185,75
Lucky Bowl Haugesund190,67209,25
Askim Bowling192,25
Bowlingsenteret Kongsving221,15226,33185,00229,33196,17206,81215,57221,00197,33178,22
Lucky Bowl Åsen202,33197,67213,67234,00194,33205,830,00235,67
Bowlinghallen Solør210,33185,67178,00203,33195,00178,67231,33
Panorama Bowling223,33211,67
Dora Bowling199,33192,67215,26167,67224,33182,00186,00169,67204,67
Centrum Trondheim200,95205,86225,21204,00193,67192,22167,67175,67199,00
Bowling 1 Vestkanten194,33210,33243,67211,330,00193,00199,00
Oppdal Bowling217,56219,93199,31206,38221,27204,73219,79
Lucky Bowl Drammen210,34210,85211,36213,51179,00187,50195,00196,83
Lucky Bowl Strømmen208,73191,12192,25200,19168,12195,25207,75206,50211,00
Lucky Bowl Moss202,50213,00186,12219,29230,67233,17
Bowling 1 Gjøvik187,67216,17201,33217,25205,67
Førtito Bar & Bowling213,17190,67200,42
Askøy Bowling194,33197,67
Uregistrert214,75198,38
Karla`s Bowling218,37
Sletterkulo Bowling0,00
Holms242,00
Åsnes212,00191,67172,33211,67231,33
Sjøsenteret-Tønsberg163,38212,52220,23199,12213,68211,42
Levanger Bowling197,29208,17
Orkland Bowling0,00
Evje Bowling192,93198,23215,33210,87
Bjugn Bowling215,75
Vennesla Bowling185,60212,00
GSK Bowling184,75
Lille Paris194,75208,00174,79201,75
Magic Bowling199,96187,23
Aspmyra Bowling215,83
Fauske Bowling169,67
Drammen Bowling198,06
Athletica Bowling165,38
Metro Skøyen122,17
snitt