registrering for lisensnummer : for sesongen.

Odd Bjørn Røstad

Spiller denne sesongen for Verdal BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1104 6 184.00 1104 6 184.00
2 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 973 6 162.17 2077 12 173.08
3 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 19 1122 6 187.00 3199 18 177.72
4 03.Sep-26 Torsdagstreffen 1 Lykkeland St Standard 4 968 5 193.60 4167 23 181.17
5 07.Sep-26 4.div.vet. runde 1 Lykkeland St Veteranliga 568 3 189.33 4735 26 182.12
6 14.Sep-26 4.div.vet. runde 2 Lykkeland St Veteranliga 496 3 165.33 5231 29 180.38
7 15.Sep-26 2.div avd B runde 1 Lykkeland St NBF liga 632 4 158.00 5863 33 177.67
8 17.Sep-26 Torsdagstreffen 2 Lykkeland St Standard 10 933 5 186.60 6796 38 178.84
9 19.Sep-26 2.div avd B runde 1 TP Bowlingse NBF liga 649 4 162.25 7445 42 177.26
10 21.Sep-26 4.div.vet. runde 3 Lykkeland St Veteranliga 555 3 185.00 8000 45 177.78
11 01.Oct-26 Torsdagstreffen 3 Lykkeland St Standard 5 918 5 183.60 8918 50 178.36
12 03.Oct-26 2.div avd B runde 2 Lykkeland St NBF liga 787 4 196.75 9705 54 179.72
13 04.Oct-26 2.div avd B runde 2 Lykkeland St NBF liga 698 4 174.50 10403 58 179.36
14 05.Oct-26 4.div.vet. runde 4 Lykkeland St Veteranliga 511 3 170.33 10914 61 178.92
15 12.Oct-26 4.div.vet. runde 5 Lykkeland St Veteranliga 556 3 185.33 11470 64 179.22
16 15.Oct-26 Torsdagstreffen 4 Lykkeland St Standard 14 918 5 183.60 12388 69 179.54
17 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 754 4 188.50 13142 73 180.03
18 25.Oct-26 2.div avd B runde 3 Centrum Tron NBF liga 747 4 186.75 13889 77 180.38
19 29.Oct-26 Torsdagstreffen 5 Lykkeland St Standard 4 982 5 196.40 14871 82 181.35
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1487182181,35 1272170181,73 215012179,17
Turnering 791843184,14 791843184,14 000,00
Veteranliga 268615179,07 268615179,07 000,00
NBF liga 426724177,79 211712176,42 215012179,17
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling159,25182,83180,88179,42174,36170,12164,50179,50206,25178,38188,50
Centrum Trondheim171,50199,25160,67170,83172,25186,75
Lykkeland Steinkjer172,50170,75171,25173,82177,14177,89
TP Bowlingsenter148,50161,00162,25
Lucky Bowl Trondheim179,33149,33189,25164,83186,75163,67
Panorama Bowling174,00170,33167,75
Lucky Bowl Hamar173,17184,17163,00166,00
Levanger Bowling184,12180,96174,33187,20181,00182,70181,00179,89178,64176,44
Orkland Bowling181,00174,00175,88168,25
Oppdal Bowling149,67173,22167,88
Rabalder171,75172,00
Bjugn Bowling202,00170,00
Steinkjer Bowling174,33177,67
Ørsta Bowling188,67160,33
Bowl it206,67
Verdal Bowling187,79
Bergen - Sandsli183,33
Askøy Bowling164,33
Uregistrert
snitt