registrering for lisensnummer : for sesongen.

Stian S. Gjøsund

Spiller denne sesongen for Sølvkula BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 31 1858 9 206.44 1858 9 206.44
2 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 589 3 196.33 2447 12 203.92
3 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 577 3 192.33 3024 15 201.60
4 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 525 3 175.00 3549 18 197.17
5 25.Aug-26 Sølvkula Cup #1 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #1 1 981 5 196.20 4530 23 196.96
6 19.Sep-26 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl K NBF liga 836 4 209.00 5366 27 198.74
7 19.Sep-26 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl K NBF liga 841 4 210.25 6207 31 200.23
8 22.Sep-26 Sølvkula Cup #2 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #2 2 1033 5 206.60 7240 36 201.11
9 04.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Vallø Bowli NBF liga 692 4 173.00 7932 40 198.30
10 04.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Vallø Bowli NBF liga 877 4 219.25 8809 44 200.20
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 880944200,20 369118205,06 511826196,85
Turnering 556328198,68 201410201,40 354918197,17
NBF liga 324616202,88 16778209,62 15698196,12
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Kongsberg205,79211,41199,72202,32204,88182,12207,89188,97175,80198,80187,16179,46180,42189,21179,91201,40
Hønefoss Bowling190,67208,33197,25199,50204,50192,00210,00181,78197,17
Vallø Bowling177,00185,00196,12
Bowlingsenteret Kongsving200,75220,00
Lucky Bowl Porsgrunn208,75
Lucky Bowl Hannevika198,25190,75
Metro Sandefjord200,67195,00185,50188,25189,00
Bowlinghallen Solør163,25175,75
Stadion Bowling172,25222,50
Mestern Skreppestadveien223,00196,33209,00179,50185,75198,00
Pers Hotell196,90188,44193,83182,00196,75183,75186,25196,28
Lucky Bowl Holmen199,50187,75192,00198,33185,75
Lucky Bowl Haugesund169,67179,50196,33184,50176,00
Bowling 1 Drammen192,33187,67184,67184,00192,17199,75
Evje Bowling196,33211,67200,75209,75
Bowling 1 Sortland223,00
Tromsø Bowling & Biljard191,17170,33173,00198,50
Bowling 1 Elverum219,67190,75
Dora Bowling207,67213,67227,50226,67186,50
Bowling 1 Gjøvik193,50194,50222,33191,67182,25
Lucky Bowl Hamar178,25216,67156,33
Bowling 1 Vestkanten218,33
Lucky Bowl Bergen200,50
Sandvika Bowling201,50
Lucky Bowl Veitvet192,32190,67207,00210,17201,67178,25
Lucky Bowl Drammen164,00
Panorama Bowling187,33169,67178,00197,62179,00211,67
Aspmyra Bowling199,67
Sletterkulo Bowling170,67
Centrum Trondheim203,25
Orkland Bowling186,67169,67194,00
Levanger Bowling179,67193,75
Kongsten Bowling160,75
Lucky Bowl Åsen181,67178,33184,33
Lucky Bowl Strømmen205,42239,50
Bergen - Sandsli209,33
Karla`s Bowling225,00
Lucky Bowl Lørenskog212,50
Åsnes209,00
Arendal Bowling195,67
Lucky Bowl Trondheim195,33195,67
Ørsta Bowling202,81191,33
Oppdal Bowling210,00175,67184,00
Bjugn Bowling180,33
Steinkjer Bowling178,00
Ulsteinvik Bowling191,33
Utenlands201,67
Lillestrøm Bowlingsenter186,67
Uregistrert181,87
snitt