registrering for lisensnummer : for sesongen.

Frode Morten Skjørland

Spiller denne sesongen for Dora BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 30.Aug-26 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 13 1003 6 167.17 1003 6 167.17
2 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Dora Bowling Veteranliga 568 3 189.33 1571 9 174.56
3 15.Sep-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 632 4 158.00 2203 13 169.46
4 16.Sep-26 3.div Midt Avd A run Centrum Tron NBF liga 641 4 160.25 2844 17 167.29
5 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Dora Bowling Veteranliga 504 3 168.00 3348 20 167.40
6 03.Oct-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 642 4 160.50 3990 24 166.25
7 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Dora Bowling Veteranliga 634 3 211.33 4624 27 171.26
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 462427171,26 398323173,17 6414160,25
Turnering 10036167,17 10036167,17 000,00
Veteranliga 17069189,56 17069189,56 000,00
NBF liga 191512159,58 12748159,25 6414160,25
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling147,56154,67158,40155,62160,67159,40169,95161,75155,39161,29177,03161,00158,36161,81184,62181,82171,63169,33165,82182,65179,59163,33173,57167,17
Centrum Trondheim167,33176,33155,83155,64171,60170,00166,88166,50160,25
Lykkeland Steinkjer168,75160,67186,75
Panorama Bowling154,33133,00138,17149,00182,88181,50161,50164,25146,75178,75
TP Bowlingsenter169,25152,00155,75
Lucky Bowl Trondheim139,00157,17156,89140,00166,00167,33190,25167,75163,75152,67
Futura Bowling169,62187,50153,50
Orkland Bowling158,00143,670,00179,00165,00201,50
Utenlands161,17171,56161,39174,61
Lucky Bowl Veitvet161,67150,83
Lucky Bowl Hamar160,00160,67176,00170,50
Levanger Bowling175,40142,67163,00150,78154,56151,88143,75162,88160,00160,55166,38136,67175,33
Kongsten Bowling162,75
Sarpsborg Bowlingsenter160,75
Ulsteinvik Bowling171,00197,25
Oppdal Bowling175,33150,50195,38
Brattvåg Bowling163,00177,25
Lillestrøm Bowlingsenter181,00
Rabalder158,00184,75
Mosjøen Bowling179,50
Bjugn Bowling159,67153,50150,83185,00155,75
Tromsø Bowling & Biljard169,00
Steinkjer Bowling141,00152,67110,00159,67
Ørsta Bowling154,00133,00174,67130,67
Hitra Bowling189,00
Bowlinghallen.no-Stjørdal174,67
Uregistrert
snitt