registrering for lisensnummer : for sesongen.

Runar Almestrand

Spiller denne sesongen for Norsia i klasse A

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 597 3 199.00 597 3 199.00
2 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 577 3 192.33 1174 6 195.67
3 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Finalesteg 2 6 810 4 202.50 1984 10 198.40
4 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 540 3 180.00 2524 13 194.15
5 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 641 3 213.67 3165 16 197.81
6 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 600 3 200.00 3765 19 198.16
7 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 584 3 194.67 4349 22 197.68
8 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Finalesteg 1 4 803 4 200.75 5152 26 198.15
9 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 572 3 190.67 5724 29 197.38
10 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 658 3 219.33 6382 32 199.44
11 16.Jun-24 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 26 628 3 209.33 7010 35 200.29
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 701035200,29 000,00 701035200,29
Turnering 701035200,29 000,00 701035200,29
Hall20022003200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
Pers Hotell195,67213,59221,67222,25213,56218,64222,83227,68205,53185,60191,00195,07200,29
Hønefoss Bowling216,08201,00202,75210,04202,44194,00192,25225,12220,94223,91221,85218,57219,52213,84215,82210,03212,62208,16206,07205,44
Lucky Bowl Veitvet177,43189,69193,41203,20204,03202,67205,25209,84211,27211,69201,35205,81193,05203,46197,84190,92190,67189,42185,33
Sarpsborg Bowlingsenter174,50185,00
Lucky Bowl Hamar221,41212,11209,53214,45216,56215,79188,56193,33203,53220,78204,33221,00215,52204,83220,23197,33197,17
Bowlinghallen Solør183,00178,67196,62161,50158,00
Lucky Bowl Trondheim184,50200,00209,33206,73192,17208,50
Bowling 1 Gjøvik220,74190,67232,00
Bowling 1 Vestkanten196,67206,67198,67217,67251,67
Bowlingsenteret Kongsving210,19216,67221,67
Mestern Skreppestadveien184,33210,67197,00216,33
TP Bowlingsenter215,75182,00190,33
Utenlands194,35183,75208,12204,69203,57196,50205,50188,07
Dora Bowling212,00192,64165,00195,33209,67159,33145,00180,00
Centrum Trondheim209,33217,00186,00168,00
Lucky Bowl Drammen186,00206,75216,550,00206,58
Bowling 1 Drammen210,33190,85193,82198,09187,97209,64215,67217,51213,16227,44207,00230,67
Lucky Bowl Lørenskog204,50184,08196,75220,00218,88199,64193,50215,33210,75210,19207,560,00
Bowl it235,67
Lucky Bowl Strømmen211,58176,22193,06208,25191,81216,83187,88200,25197,38195,50221,75
Uregistrert177,50208,50
Tromsø Bowling & Biljard205,160,00192,67245,50200,34
Metro Sandefjord177,67197,33
Lucky Bowl Holmen209,12198,61192,05209,94214,95190,85195,88198,06219,33225,55193,06
Arctic Bowling197,00
Aspmyra Bowling200,00178,00
Lucky Bowl Åsen185,67173,33226,00237,33
Åsnes169,20191,67176,00
Lucky Bowl Kongsberg210,78205,40
Evje Bowling198,50190,22179,04204,50
Bergen - Sandsli208,67215,83
Panorama Bowling237,67
Levanger Bowling204,00
Svolvær Bowlingsenter199,67
Sletterkulo Bowling194,00
Lucky Bowl Kristiansand221,67
Askøy Bowling215,00
Sjøsenteret-Tønsberg194,33
GSK Bowling215,81190,03172,22
Bergen Bowlingsenter165,67
Karla`s Bowling224,33
Lille Paris200,85198,83188,12
Lucky Bowl Moss196,75
Lucky Bowl Hannevika158,33
Vennesla Bowling200,25
snitt