registrering for lisensnummer : for sesongen.

Runar Almestrand

Spiller denne sesongen for Løkka BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 574 3 191.33 574 3 191.33
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 574 3 191.33 1148 6 191.33
3 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 565 3 188.33 1713 9 190.33
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 563 3 187.67 2276 12 189.67
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 550 3 183.33 2826 15 188.40
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 469 3 156.33 3295 18 183.06
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 34 1827 9 203.00 5122 27 189.70
8 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 565 3 188.33 5687 30 189.57
9 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Kvartfinale 8 596 3 198.67 6283 33 190.39
10 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Åttendelsfinale 2 619 3 206.33 6902 36 191.72
11 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo 1/16 Finale 4 630 3 210.00 7532 39 193.13
12 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 541 3 180.33 8073 42 192.21
13 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 544 3 181.33 8617 45 191.49
14 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 545 3 181.67 9162 48 190.88
15 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 557 3 185.67 9719 51 190.57
16 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 595 3 198.33 10314 54 191.00
17 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 602 3 200.67 10916 57 191.51
18 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 612 3 204.00 11528 60 192.13
19 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 618 3 206.00 12146 63 192.79
20 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 22 1916 9 212.89 14062 72 195.31
21 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 575 3 191.67 14637 75 195.16
22 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Hønefoss Bo Veteranliga 638 3 212.67 15275 78 195.83
23 14.Sep-26 1.div.vet. runde 2 Hønefoss Bo Veteranliga 716 3 238.67 15991 81 197.42
24 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 810 4 202.50 16801 85 197.66
25 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 712 4 178.00 17513 89 196.78
26 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 700 4 175.00 18213 93 195.84
27 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 823 4 205.75 19036 97 196.25
28 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Hønefoss Bo Veteranliga 639 3 213.00 19675 100 196.75
29 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Hønefoss Bo Veteranliga 500 3 166.67 20175 103 195.87
30 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Hønefoss Bo Veteranliga 623 3 207.67 20798 106 196.21
31 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Finale 7 1052 5 210.40 21850 111 196.85
32 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 19 630 3 210.00 22480 114 197.19
33 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Mellomspill 9 661 3 220.33 23141 117 197.79
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 23141117197,79 1263163200,49 1051054194,63
Turnering 1698086197,44 951548198,23 746538196,45
Veteranliga 311615207,73 311615207,73 000,00
NBF liga 304516190,31 000,00 304516190,31
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bowlingsenteret Kongsving0,00216,67221,67213,00
Hønefoss Bowling216,08201,00202,30209,90201,49194,00192,25225,12220,81214,59221,22216,88215,55212,48213,77208,90206,18204,59204,39203,92191,45196,41198,23
Tromsø Bowling & Biljard202,410,00192,67245,50200,05157,67190,31
Pers Hotell195,67213,59221,67222,25213,56218,64219,10227,68205,53185,60191,00195,07200,29191,57189,70
Bowling 1 Elverum209,00
Lucky Bowl Trondheim184,50200,00209,33206,73192,17208,50198,92
Lucky Bowl Hamar221,41212,11209,53214,45216,56215,33185,50169,00185,00220,780,00221,00212,39204,83220,23197,33197,17188,42194,00
Lucky Bowl Veitvet175,47189,69190,39203,20202,52197,53198,55208,82209,12206,10200,88204,17176,67188,00197,84190,92190,67189,42185,33176,33
Sarpsborg Bowlingsenter174,50185,00
Bowlinghallen Solør183,00178,67196,62161,50158,00
Bowling 1 Gjøvik217,17190,67232,00
Bowling 1 Vestkanten196,67206,67198,67217,67251,67
Mestern Skreppestadveien184,33210,67197,00216,33
TP Bowlingsenter215,75182,00190,33
Utenlands194,35183,75208,12204,69203,57196,50205,50188,07
Dora Bowling212,00186,56165,00195,33209,67159,33145,00180,00
Centrum Trondheim209,33217,00186,00168,00
Lucky Bowl Drammen186,00206,75207,550,00193,67
Bowling 1 Drammen210,33190,85193,82198,09187,97206,00205,09207,57197,86217,20207,00230,67
Lucky Bowl Lørenskog204,50184,08196,75220,00218,88198,93193,50215,33210,75210,19207,560,00
Bowl it235,67
Lucky Bowl Strømmen210,19165,50189,17208,25191,81216,83187,88200,25197,38195,50221,75
Uregistrert177,50208,50
Metro Sandefjord177,67197,33
Lucky Bowl Holmen209,12184,67192,05209,94214,95190,85195,88198,06219,33225,55193,06
Nordlyset Bowling197,00
Aspmyra Bowling200,00178,00
Lucky Bowl Åsen185,67173,33226,00237,33
Åsnes169,20191,67176,00
Lucky Bowl Kongsberg209,33205,40
Evje Bowling198,50190,22179,04204,50
Bergen - Sandsli208,67215,83
Panorama Bowling237,67
Levanger Bowling204,00
Svolvær Bowlingsenter199,67
Sletterkulo Bowling194,00
Lucky Bowl Kristiansand221,67
Askøy Bowling215,00
Sjøsenteret-Tønsberg194,33
GSK Bowling215,81190,03172,22
Bergen Bowlingsenter165,67
Karla`s Bowling224,33
Lille Paris200,85198,83188,12
Lucky Bowl Moss196,75
Lucky Bowl Hannevika158,33
Vennesla Bowling200,25
snitt