registrering for lisensnummer : for sesongen.

Paul Henning Johnsen

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 18 1260 6 210.00 1260 6 210.00
2 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 32 1900 9 211.11 3160 15 210.67
3 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 604 3 201.33 3764 18 209.11
4 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 594 3 198.00 4358 21 207.52
5 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 555 3 185.00 4913 24 204.71
6 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 555 3 185.00 5468 27 202.52
7 27.Aug-26 Torsdagscup 1 Bowling 1 Dr Tordagscup 1 1 1140 5 228.00 6608 32 206.50
8 17.Sep-26 Torsdagscup 2 Bowling 1 Dr Tordagscup 2 4 1051 5 210.20 7659 37 207.00
9 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Bowling 1 Dr NBF liga 496 3 165.33 8155 40 203.88
10 01.Oct-26 Torsdagscup 3 Bowling 1 Dr Tordagscup 3 14 941 5 188.20 9096 45 202.13
11 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Bowlinghalle NBF liga 615 3 205.00 9711 48 202.31
12 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 667 3 222.33 10378 51 203.49
13 22.Oct-26 Torsdagscup 4 Bowling 1 Dr Tordagscup 4 2 1144 5 228.80 11522 56 205.75
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1152256205,75 477223207,48 675033204,55
Turnering 974447207,32 427620213,80 546827202,52
NBF liga 17789197,56 4963165,33 12826213,67
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Hamar194,00190,33209,67222,33
Bowling 1 Drammen169,00181,76204,39196,32208,83188,20201,00192,33190,25199,56206,13165,33
Vallø Bowling195,92210,00
Bowlinghallen Solør205,00
Hønefoss Bowling204,33197,00204,62195,43200,38
Tromsø Bowling & Biljard175,50168,33203,67213,33219,25
Royal Bowling216,25
Orkland Bowling198,75
Centrum Trondheim198,25
TP Bowlingsenter197,25
Lucky Bowl Holmen196,17204,00172,00221,67217,75181,86
Lucky Bowl Veitvet195,38190,58200,70216,80178,50171,67
Stadion Bowling208,00211,00
Lucky Bowl Haugesund186,50147,67166,67205,25
Lucky Bowl Kongsberg166,50164,00190,00197,10203,67199,67202,00
Mestern Skreppestadveien191,67193,67199,67196,75
Lucky Bowl Hannevika172,00190,00185,00
Metro Sandefjord180,33203,67202,00173,50
Down Town172,67167,00
Lucky Bowl Moss175,00
Bowl it191,00
Bowling 1 Gjøvik190,67171,33184,17
Karla`s Bowling238,33
Lillestrøm Bowlingsenter200,33
Pers Hotell181,67
Lucky Bowl Åsen242,67200,39197,33167,33
Bowling 1 Elverum227,33
Sjøsenteret-Tønsberg187,50177,33
Åsnes202,00177,00
Dora Bowling152,00172,83
Panorama Bowling169,00
Sletterkulo Bowling176,33214,67166,33
Bjugn Bowling186,00153,67
Uregistrert189,43174,44200,94211,62
Arendal Bowling213,33195,67
Lucky Bowl Lørenskog194,75
Lucky Bowl Strømmen192,33199,00193,75
Bergen - Sandsli178,67
Svolvær Bowlingsenter211,33
Levanger Bowling147,00204,83
Steinkjer Bowling204,00
Verdal Bowling191,00
Magic Bowling187,50180,00
Førtito Bar & Bowling210,00200,33179,00
Lucky Bowl Trondheim220,67
Nordlyset Bowling199,67
Drammen Bowling176,67196,86
Kongsten Bowling176,33
Vennesla Bowling166,33
Evje Bowling129,88
Aspmyra Bowling186,67
Åsane Bowlingsenter145,67
snitt