registrering for lisensnummer : for sesongen.

Egil Langgård

Spiller denne sesongen for Sølvkula BK i klasse D-P

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 30.Aug-22 Sølvkulacup 1 Lucky Bowl K Standard 9 867 5 173.40 867 5 173.40
2 20.Sep-22 Sølvkulacup 2 Lucky Bowl K Standard 19 816 5 163.20 1683 10 168.30
3 24.Sep-22 3.div Øst 1 Avd B Bowling 1 Gj NBF menn 220 2 110.00 1903 12 158.58
4 24.Sep-22 3.div Øst 1 Avd B Bowling 1 Gj NBF menn 248 2 124.00 2151 14 153.64
5 02.Oct-22 Sandberg Trading AS- Lucky Bowl K Standard 46 1262 8 157.75 3413 22 155.14
6 03.Oct-22 4. runde Lucky Bowl K Veteranliga 458 3 152.67 3871 25 154.84
7 09.Oct-22 3.div Øst 1 Avd B Lucky Bowl K NBF menn 501 3 167.00 4372 28 156.14
8 09.Oct-22 3.div Øst 1 Avd B Lucky Bowl K NBF menn 672 4 168.00 5044 32 157.63
9 25.Oct-22 Sølvkulacup 3 Lucky Bowl K Standard 15 836 5 167.20 5880 37 158.92
10 14.Nov-22 7. runde Lucky Bowl K Veteranliga 508 3 169.33 6388 40 159.70
11 28.Nov-22 8. runde Lucky Bowl K Veteranliga 521 3 173.67 6909 43 160.67
12 29.Nov-22 Sølvkulacup 4 Lucky Bowl K Standard 16 748 5 149.60 7657 48 159.52
13 12.Dec-22 10. runde Lucky Bowl K Veteranliga 498 3 166.00 8155 51 159.90
14 09.Jan-23 12. runde Lucky Bowl K Veteranliga 401 3 133.67 8556 54 158.44
15 15.Jan-23 3.div Øst 1 Avd B Bowling 1 Ha NBF menn 272 2 136.00 8828 56 157.64
16 15.Jan-23 3.div Øst 1 Avd B Bowling 1 Ha NBF menn 702 4 175.50 9530 60 158.83
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 953060158,83 808850161,76 144210144,20
Turnering 452928161,75 452928161,75 000,00
NBF menn 261517153,82 11737167,57 144210144,20
Veteranliga 238615159,07 238615159,07 000,00
Hall200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Bowling 1 Hamar170,50180,33157,00162,67176,00167,11136,50162,33
Lucky Bowl Kongsberg148,57165,68175,94162,00159,67178,05177,31173,51184,13186,00181,06170,08162,54168,69178,98164,54161,57168,79162,30161,76
Bowling 1 Gjøvik178,00201,33117,00
Bowling 1 Elverum161,20
Bowling 1 Drammen173,17134,33194,60201,83170,83176,83154,12156,40
Pers Hotell163,75168,00148,75130,80
Lucky Bowl Veitvet150,67182,14158,62163,25148,12155,43154,50
Sandvika Bowling153,00
Hønefoss Bowling163,00190,75171,00172,00181,00148,75
Lucky Bowl Drammen161,88188,00150,00166,50145,62190,67
Vallø Bowling155,12158,88172,58170,00
Down Town163,33190,00204,33149,00
Lucky Bowl Kristiansand160,00174,33
Vennesla Bowling146,67150,00
Mestern Skreppestadveien148,17177,67136,67
Arendal Bowling155,00169,67
Metro Sandefjord157,33167,33
Lillestrøm Bowlingsenter173,33166,00
Sjøsenteret-Tønsberg169,50160,50
Uregistrert158,67173,44193,67166,23
Bowling 1 Jessheim164,00
Lucky Bowl Holmen171,00
Lucky Bowl Lørenskog170,67
Sarpsborg Bowlingsenter169,33
Lucky Bowl Hannevika162,33
Bowling 1 Moss157,33
Tromsø Bowling & Biljard157,00
Magic Bowling173,67166,18
Lille Paris165,17163,62
Bowling 1 Strømmen180,00
Drammen Bowling154,83
snitt