registrering for lisensnummer : for sesongen.

Ronny Moen

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Kvartfinale 7 612 3 204.00 612 3 204.00
2 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 501 3 167.00 1113 6 185.50
3 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 522 3 174.00 1635 9 181.67
4 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 11 2058 9 228.67 3693 18 205.17
5 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 610 3 203.33 4303 21 204.90
6 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 562 3 187.33 4865 24 202.71
7 27.Aug-26 Torsdagscup 1 Bowling 1 Dr Tordagscup 1 4 963 5 192.60 5828 29 200.97
8 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1146 6 191.00 6974 35 199.26
9 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 1 14 705 4 176.25 7679 39 196.90
10 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1039 6 173.17 8718 45 193.73
11 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1132 6 188.67 9850 51 193.14
12 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 22 1186 6 197.67 11036 57 193.61
13 17.Sep-26 Torsdagscup 2 Bowling 1 Dr Tordagscup 2 6 1019 5 203.80 12055 62 194.44
14 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Bowling 1 Dr NBF liga 597 3 199.00 12652 65 194.65
15 01.Oct-26 Torsdagscup 3 Bowling 1 Dr Tordagscup 3 9 978 5 195.60 13630 70 194.71
16 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Bowlinghalle NBF liga 519 3 173.00 14149 73 193.82
17 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 553 3 184.33 14702 76 193.45
18 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Bowling 1 Dr Veteranliga 547 3 182.33 15249 79 193.03
19 22.Oct-26 Torsdagscup 4 Bowling 1 Dr Tordagscup 4 6 1010 5 202.00 16259 84 193.56
20 22.Oct-26 Torsdagscup 4 Bowling 1 Dr Tordagscup 4 946 5 189.20 17205 89 193.31
21 24.Oct-26 Eliteserien runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 643 3 214.33 17848 92 194.00
22 24.Oct-26 Eliteserien runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 574 3 191.33 18422 95 193.92
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1842295193,92 727737196,68 1114558192,16
Turnering 1498977194,66 491625196,64 1007352193,71
NBF liga 288615192,40 18149201,56 10726178,67
Veteranliga 5473182,33 5473182,33 000,00
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hønefoss Bowling178,50187,33158,50157,00215,95219,33192,00202,38201,38198,51198,60205,72211,66205,00202,71
Bowling 1 Drammen188,50173,38199,59134,00207,50189,17197,29179,33207,89205,67215,49215,25215,68222,50213,79196,02205,10189,08208,07209,07196,79201,72212,60199,68196,64
Sarpsborg Bowlingsenter167,33215,83205,55186,00
Lucky Bowl Hamar191,00203,00197,33175,00165,50162,67175,50217,61190,00194,00196,78187,00202,35208,17184,33
Bowlinghallen Solør184,00211,00189,33200,67214,00183,00191,33202,00173,00
Kongsten Bowling218,67225,33176,44217,04216,88
Bowling 1 Elverum191,00212,75
Lucky Bowl Trondheim208,79208,61216,00211,29
Lucky Bowl Veitvet198,33172,34177,40168,00170,00191,50190,12173,67182,82189,43193,83173,00220,00185,75194,05201,83198,33210,76195,86
Oppdal Bowling153,00214,00214,67192,74205,50
Lucky Bowl Moss194,12216,00196,88
Tromsø Bowling & Biljard199,00226,67158,50209,67179,00223,33169,33218,00227,33184,67
Lucky Bowl Holmen186,58191,25164,50197,75168,25220,12204,00252,50181,33
Lucky Bowl Kongsberg176,14175,46195,20196,56204,80209,07211,03203,19204,73199,73198,34178,33194,10187,60202,29193,10206,47205,33199,53191,25190,75166,20
Vallø Bowling200,42210,23211,92193,92
Stadion Bowling207,75
Mestern Skreppestadveien147,33157,67200,50221,00189,58202,00157,67200,42197,67192,72186,00208,50206,33203,50
Lucky Bowl Haugesund179,92190,50184,67165,33213,50198,50
Down Town214,12199,75197,50
Lucky Bowl Hannevika201,33218,00170,00208,00191,50
Utenlands180,69165,78208,39214,72
Bowlingsenteret Kongsving219,44213,33173,33220,57221,67224,67200,52
Bowling 1 Vestkanten209,33222,33191,00225,33244,33161,67196,33219,67215,67234,33
Lucky Bowl Åsen198,50164,33191,83171,75204,33199,33173,50198,33192,67213,00
Panorama Bowling216,67208,33213,00210,67206,00
Dora Bowling189,00185,88130,00191,33231,33214,00188,67202,32198,00198,67
Centrum Trondheim231,33221,00179,67215,33194,67176,00185,12183,00196,00
Sandvika Bowling203,67221,00
Lucky Bowl Drammen191,20206,83200,00210,08174,00194,62198,50203,67
Askøy Bowling218,33
Lucky Bowl Strømmen177,50194,00178,00195,50199,25207,67
Bowl it169,50206,33
Lucky Bowl Lørenskog176,50178,00183,83206,00194,67182,750,00207,75194,00204,88
Bowling 1 Gjøvik205,00203,17190,00
Pers Hotell217,11208,75163,00
Uregistrert191,50176,17
Åsnes196,00195,67202,00170,00179,67214,00
Metro Sandefjord145,00188,67175,50196,33
Orkland Bowling184,67
Svolvær Bowlingsenter200,00
Bjugn Bowling199,00
Sletterkulo Bowling171,67
Arendal Bowling212,33
Magic Bowling192,31168,00164,00175,00
Bergen - Sandsli210,33174,67
Vennesla Bowling179,00
Sjøsenteret-Tønsberg167,75
Drammen Bowling178,26196,11
Lille Paris192,58
Aspmyra Bowling192,00165,78
Lillestrøm Bowlingsenter183,33
snitt