registrering for lisensnummer : for sesongen.

Frank Berge

Spiller denne sesongen for Sølvkula BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Lucky Bowl K Veteranliga 584 3 194.67 584 3 194.67
2 13.Sep-26 Søndagsturnering 2 Vallø Bowli Søndagsturnering 10 1136 6 189.33 1720 9 191.11
3 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Bowling 1 Gj NBF liga 724 4 181.00 2444 13 188.00
4 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 701 4 175.25 3145 17 185.00
5 05.Oct-26 4.div.vet. runde 4 Lucky Bowl K Veteranliga 557 3 185.67 3702 20 185.10
6 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Lucky Bowl K Veteranliga 596 3 198.67 4298 23 186.87
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 429823186,87 17379193,00 256114182,93
Turnering 11366189,33 000,00 11366189,33
Veteranliga 17379193,00 17379193,00 000,00
NBF liga 14258178,12 000,00 14258178,12
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Kongsberg180,00178,91189,00211,09200,90197,73197,33210,20206,00202,95207,32202,24194,09197,72206,42195,32184,41187,60189,05180,84176,67173,34184,20193,00
Vallø Bowling183,33193,75180,88184,00173,00189,33
Bowling 1 Gjøvik166,67203,50213,25179,00174,67200,33198,50173,00181,00
Lucky Bowl Hamar203,08199,33201,79181,00187,00202,54196,54216,17194,00198,08188,50201,80203,67186,17192,83179,00175,25
Bowlingsenteret Kongsving183,67184,17232,50
Mestern Skreppestadveien165,00196,33164,17198,75202,67170,00192,25204,50
Lucky Bowl Moss191,89184,33195,25
Lucky Bowl Veitvet174,50203,17178,50188,50204,00176,36182,39192,00183,93164,67173,83212,75209,00188,92163,00164,33188,25
Metro Sandefjord182,25127,00190,67192,00198,75190,25186,25
Hønefoss Bowling211,11171,67187,29173,50210,80209,42214,29219,53199,22167,00181,83197,12171,75166,25187,75183,43180,45186,08
Lucky Bowl Porsgrunn185,00
Kongsten Bowling179,25173,33172,75179,22183,12184,25
Utenlands169,70177,33196,22204,67180,61193,83202,00185,72189,78187,17189,94167,50177,22192,31179,72
Sarpsborg Bowlingsenter185,88157,33161,25175,44168,46171,33
Lucky Bowl Hannevika190,67229,50167,62
Lucky Bowl Trondheim184,33179,33177,83173,50166,17
Tromsø Bowling & Biljard174,67220,00194,33164,00178,46164,00162,00
Lucky Bowl Holmen188,25194,12178,33190,00180,75153,25
Bowlinghallen Solør190,67159,00165,67170,17150,25
Pers Hotell0,00206,62169,750,00170,75203,12
Askim Bowling187,33185,28
Bowling 1 Drammen179,96170,80184,42184,61200,25177,33206,57194,00193,20205,80193,27188,83187,83209,24202,83182,14190,14177,30195,20159,60165,12164,00
Bowling 1 Sortland226,25
Bowling 1 Vestkanten203,75183,75191,67196,25
Lucky Bowl Haugesund162,50156,33153,00191,17183,25175,25194,50
Evje Bowling193,36182,00179,25
Lucky Bowl Bergen165,00
Lucky Bowl Drammen188,35205,31196,50208,36213,40204,25189,92203,58184,43
Sandvika Bowling190,83
Arendal Bowling178,00185,36
Lucky Bowl Åsen188,00177,00206,87154,000,00185,00185,12
Centrum Trondheim191,33195,67201,33182,33
Askøy Bowling187,75189,50156,67
Dora Bowling204,33188,17208,33182,67156,00167,00
TP Bowlingsenter161,33
Bergen - Sandsli195,67197,00175,67231,88212,92
Bowl it228,33205,25202,25
Down Town216,00220,75
Orkland Bowling227,33
Panorama Bowling173,67185,67177,33
Aspmyra Bowling175,00175,17178,00
Sletterkulo Bowling189,00173,00
Sjøsenteret-Tønsberg196,50189,75190,75195,00195,00199,12
Åsnes189,67183,00189,00180,67
Bergen Bowlingsenter168,00
Lucky Bowl Lørenskog191,50202,50178,25
Uregistrert201,67181,70205,92
Oppdal Bowling202,00
Bowling 1 Elverum182,33
Lille Paris186,42194,80192,25204,75
Bjugn Bowling195,33
Magic Bowling179,88161,50169,00186,78
Lucky Bowl Strømmen192,00190,75183,29
Vennesla Bowling196,62
Metro Egersund166,00
Drammen Bowling172,86209,17
Lillestrøm Bowlingsenter196,67
snitt