registrering for lisensnummer : for sesongen.

Anders Øgren

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Bowling 1 Dr NBF liga 544 3 181.33 544 3 181.33
2 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Bowlinghalle NBF liga 548 3 182.67 1092 6 182.00
3 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 675 3 225.00 1767 9 196.33
4 22.Oct-26 Torsdagscup 4 Bowling 1 Dr Tordagscup 4 4 986 5 197.20 2753 14 196.64
5 24.Oct-26 Eliteserien runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 535 3 178.33 3288 17 193.41
6 24.Oct-26 Eliteserien runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 344 2 172.00 3632 19 191.16
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 363219191,16 240913185,31 12236203,83
Turnering 9865197,20 9865197,20 000,00
NBF liga 264614189,00 14238177,88 12236203,83
Hall2002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Hamar157,000,00220,00207,00229,67212,56219,33205,33226,75225,00
Bowling 1 Drammen147,53161,34182,50178,80162,40200,78197,22208,20204,44205,44211,06220,51205,59197,62183,90186,810,00211,15206,68208,39196,90183,42177,88
Bowlinghallen Solør154,33190,67181,33196,00182,67
Bowl it192,33216,00
TP Bowlingsenter191,50192,33205,25
Orkland Bowling182,33192,50195,00
Bowling 1 Elverum186,25185,50
Royal Bowling179,00
Centrum Trondheim173,00196,67216,33217,50174,00
Lucky Bowl Veitvet189,33163,17173,33176,50195,84194,92196,75189,83179,75191,31206,50164,33200,00209,00164,00165,00
Lucky Bowl Kongsberg134,67161,17185,50191,67170,08198,00225,00
Lucky Bowl Hannevika163,33148,00166,00210,50
Hønefoss Bowling158,33153,00214,17214,33198,06227,67195,08183,88205,33
Stadion Bowling203,25
Lucky Bowl Haugesund184,00180,00188,75
Vallø Bowling187,00179,50
Lucky Bowl Holmen147,17206,00160,00196,50165,40175,25168,75187,50190,50168,00
Mestern Skreppestadveien128,00197,17206,25194,00192,67212,50
Down Town119,67196,33206,00
Metro Sandefjord147,75177,75
Dora Bowling187,33155,00175,67203,67192,33183,38
Panorama Bowling168,67174,00227,67182,50
Levanger Bowling178,25
Bowlingsenteret Kongsving212,67185,67170,33213,33
Lucky Bowl Strømmen184,00172,67194,25183,50160,25193,50223,50
Bowling 1 Vestkanten190,41188,29195,00207,33
Sandvika Bowling201,75
Lucky Bowl Åsen154,20182,17162,67187,00
Lucky Bowl Drammen152,75170,64188,72189,25141,00192,55
Askøy Bowling183,67166,00173,33
Kongsten Bowling174,33192,67165,00
Bowling 1 Gjøvik182,00166,120,00
Lucky Bowl Moss174,67166,83166,75177,17184,00
Tromsø Bowling & Biljard165,00172,00153,67
Pers Hotell207,12193,83210,80
Lucky Bowl Lørenskog176,62206,88
Aspmyra Bowling171,75
Åsnes175,00
Sjøsenteret-Tønsberg122,12175,50
Lillestrøm Bowlingsenter208,33155,33
Uregistrert149,00179,12
Karla`s Bowling178,67
Lille Paris130,00156,83178,55
Sarpsborg Bowlingsenter126,12169,50
Arendal Bowling160,33
Magic Bowling168,83194,71171,25150,17
Førtito Bar & Bowling148,00179,50189,00
Svolvær Bowlingsenter186,00
Verdal Bowling161,67
Bjugn Bowling199,50
Drammen Bowling143,42184,92
Vennesla Bowling143,50
Mester'n Fredrikstad117,88
snitt