Resultater fra NM sgl/dbl Ungdom


Bronsefinale dobbel - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125224Marius Olsen WoxenSolør BK4352217,50
226919Mathias Danielsen OttingMolde BK4212210,50
327497Martin AarøMolde BK3732186,50
425012Camilla BratåsMunken BK3602180,00
526952Mia Linnea LillegjæreOrkla BK3232161,50
626951Emilie Marie AasOrkla BK3152157,50
727021Marte MalmMunken BK3142157,00
826778Lars HerstadhagenSolør BK3062153,00

Bronsefinale singel - U21 Gutter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126919Mathias Danielsen OttingMolde BK3882194,00
227035Magnus Haram MittetMunken BK3402170,00

Bronsefinale singel - U21 Jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126951Emilie Marie AasOrkla BK3892194,50
226558Sanne ØrdalFrogner BK3102155,00

Bronsefinale singel - U26 Gutter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124019Ronny E. LygreCross BK3832191,50
224215Thomas Økland HinnaCross BK3652182,50

Finale dobbel - A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125767Hanne Buran SpetsTrondheim BK4562228,00
227151Madelen Thorsrudhagen DanielsenMolde BK4372218,50
325760Eirik Bjørnstad SkoglundMunken BK4242212,00
426183Anders JohansenMunken BK4202210,00
525696Vilde HillestadMolde BK3922196,00
626146Vetle VålbekkenSolør BK3812190,50
726147William VålbekkenSolør BK3522176,00
823514Ronja Mørch PetersenTrondheim BK3342167,00

Finale singel - U21 Gutter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125787Sander Kastås-LindstadMolde BK4982249,00
225224Marius Olsen WoxenSolør BK3992199,50

Finale singel - U21 Jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK4112205,50
225696Vilde HillestadMolde BK3312165,50

Finale singel - U26 Gutter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124449Alexander BeckSolør BK4372218,50
223545Jonas DammenSolør BK3762188,00

Finale singel - U26 Jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125012Camilla BratåsMunken BK3462173,00
223514Ronja Mørch PetersenTrondheim BK3172158,50

Innledende - U21 gutter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126183Anders JohansenMunken BK13196219,83
225787Sander Kastås-LindstadMolde BK12996216,50
326919Mathias Danielsen OttingMolde BK12916215,17
425224Marius Olsen WoxenSolør BK12766212,67
526378Gaute Øye MelstveitKvam BK12006200,00
625760Eirik Bjørnstad SkoglundMunken BK11856197,50
727035Magnus Haram MittetMunken BK11816196,83
826147William VålbekkenSolør BK11596193,17
927457Johan Johansen GundersenVågan BK11346189,00
1026778Lars HerstadhagenSolør BK11176186,17
1125986Joachim Herigstad HinnaOslo BK10886181,33
1225417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK10786179,67
1326736Adrian GarderJarlsberg BK10636177,17
1427070Christian Danielsen OttingMolde BK10276171,17
1526886Oddne NeseÅsane BK10206170,00
1627372Thomas NormannsethJarlsberg BK10016166,83
1725902Brage NeseÅsane BK9906165,00
1826664Gaute Skar-HovdeMolde BK9846164,00
1925882Tobias Fransson-LarønningenGrenland BK9826163,67
2027491Hallvard Auran EllingsenVågan BK9486158,00
2126938Kristian Joboten DahlOrkla BK8046134,00
2227136David Johan LarsenMunken BK7816130,17
2327562Julian SolemOrkla BK7346122,33

Innledende - U21 jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126558Sanne ØrdalFrogner BK10926182,00
226951Emilie Marie AasOrkla BK10926182,00
327151Madelen Thorsrudhagen DanielsenMolde BK10856180,83
425089Jenny MathiesenSolør BK10776179,50
525696Vilde HillestadMolde BK10306171,67
625767Hanne Buran SpetsTrondheim BK10286171,33
726952Mia Linnea LillegjæreOrkla BK9446157,33
827021Marte MalmMunken BK8736145,50
926495Stine Elisabeth JohanssonDora BK7816130,17

Innledende - U26 gutter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124449Alexander BeckSolør BK12726212,00
226146Vetle VålbekkenSolør BK12726212,00
325209Georg Skryten Cross BK12706211,67
426574Viktor Brentebråten MortensenDrammen Tigers BK12196203,17
523547Jørgen MathiesenSolør BK12076201,17
623545Jonas DammenSolør BK11186186,33
727497Martin AarøMolde BK11136185,50
824019Ronny E. LygreCross BK11106185,00
924215Thomas Økland HinnaCross BK10936182,17
1026125Kristian HansenGrenland BK10876181,17
1126270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK10046167,33
1226496Sander BendenGrenland BK9596159,83
1325881Erik LyngvardGrenland BK9186153,00
1427565Tom Christian MyrvoldTRX9006150,00
1526293Reimon LøvsjøGrenland BK8936148,83
1627489Tei NordholmGrenland BK8636143,83

Innledende - U26 jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125012Camilla BratåsMunken BK10486174,67
223514Ronja Mørch PetersenTrondheim BK9126152,00

Mellomspill 1 U21 gu - U21 A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125224Marius Olsen WoxenSolør BK10535210,60
225417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK9865197,20
326378Gaute Øye MelstveitKvam BK9855197,00
426183Anders JohansenMunken BK9675193,40
526147William VålbekkenSolør BK8715174,20
627457Johan Johansen GundersenVågan BK8495169,80

Mellomspill 1 U21 gu - U21 B

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126919Mathias Danielsen OttingMolde BK11355227,00
225787Sander Kastås-LindstadMolde BK10465209,20
325986Joachim Herigstad HinnaOslo BK9245184,80
427035Magnus Haram MittetMunken BK8855177,00
525760Eirik Bjørnstad SkoglundMunken BK8525170,40
626778Lars HerstadhagenSolør BK8475169,40

Mellomspill 1 U21 je - U21 jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK13027186,00
226558Sanne ØrdalFrogner BK12667180,86
326951Emilie Marie AasOrkla BK12227174,57
425696Vilde HillestadMolde BK12077172,43
525767Hanne Buran SpetsTrondheim BK11607165,71
627151Madelen Thorsrudhagen DanielsenMolde BK10707152,86
727021Marte MalmMunken BK10057143,57
826952Mia Linnea LillegjæreOrkla BK10007142,86

Mellomspill 1 U26 gu - U 26 A

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124449Alexander BeckSolør BK12405248,00
224019Ronny E. LygreCross BK11365227,20
326574Viktor Brentebråten MortensenDrammen Tigers BK10835216,60
424215Thomas Økland HinnaCross BK10825216,40
523547Jørgen MathiesenSolør BK9695193,80
626496Sander BendenGrenland BK7885157,60

Mellomspill 1 U26 gu - U 26 B

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Cross BK10545210,80
223545Jonas DammenSolør BK10315206,20
326146Vetle VålbekkenSolør BK9845196,80
426270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK9545190,80
527497Martin AarøMolde BK8825176,40
626125Kristian HansenGrenland BK8325166,40

Mellomspill 2 U21 gu - U21

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126378Gaute Øye MelstveitKvam BK16457235,00
225787Sander Kastås-LindstadMolde BK15427220,29
327035Magnus Haram MittetMunken BK14277203,86
426919Mathias Danielsen OttingMolde BK14137201,86
525224Marius Olsen WoxenSolør BK13897198,43
626183Anders JohansenMunken BK12437177,57
725986Joachim Herigstad HinnaOslo BK12297175,57
825417Sondre Talgø OlsenDrammen Tigers BK12237174,71

Mellomspilll 2 U26 g - U26

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK15897227,00
226574Viktor Brentebråten MortensenDrammen Tigers BK14897212,71
324449Alexander BeckSolør BK14347204,86
424215Thomas Økland HinnaCross BK14217203,00
524019Ronny E. LygreCross BK14137201,86
626146Vetle VålbekkenSolør BK13127187,43
726270Fredrik Eik SøgnenGrenland BK12027171,71
827497Martin AarøMolde BK11997171,29

Semifinale dobbel - Gutter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
126147William VålbekkenSolør BK4292214,50
226146Vetle VålbekkenSolør BK4242212,00
326919Mathias Danielsen OttingMolde BK4052202,50
425760Eirik Bjørnstad SkoglundMunken BK3972198,50
526778Lars HerstadhagenSolør BK3962198,00
626183Anders JohansenMunken BK3912195,50
725224Marius Olsen WoxenSolør BK3882194,00
827497Martin AarøMolde BK3152157,50

Semifinale dobbel - Jenter

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125696Vilde HillestadMolde BK3672183,50
225767Hanne Buran SpetsTrondheim BK3672183,50
325012Camilla BratåsMunken BK3352167,50
427151Madelen Thorsrudhagen DanielsenMolde BK3072153,50
523514Ronja Mørch PetersenTrondheim BK3072153,50
626951Emilie Marie AasOrkla BK3062153,00
726952Mia Linnea LillegjæreOrkla BK3042152,00
827021Marte MalmMunken BK2742137,00

Semifinale singel - U21 Gutter 1

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125787Sander Kastås-LindstadMolde BK4732236,50
226919Mathias Danielsen OttingMolde BK4702235,00

Semifinale singel - U21 Gutter 2

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125224Marius Olsen WoxenSolør BK4042202,00
227035Magnus Haram MittetMunken BK3602180,00

Semifinale singel - U21 jenter 1

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125089Jenny MathiesenSolør BK4112205,50
226951Emilie Marie AasOrkla BK3872193,50

Semifinale singel - U21 jenter 2

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125696Vilde HillestadMolde BK4672233,50
226558Sanne ØrdalFrogner BK3542177,00

Semifinale singel - U26 Gutter 1

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124449Alexander BeckSolør BK3432171,50
224215Thomas Økland HinnaCross BK3382169,00

Semifinale singel - U26 Gutter 2

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK4292214,50
224019Ronny E. LygreCross BK3312165,50