Resultater fra NM Junior Sgl/Dbl


Finale eldre - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123546Jens MathiesenSolør BK9685193,60
225265Brian KjærMascot BK10025200,40
324019Ronny E. LygreMascot BK9895197,80
423561Mads FundingsrudRolvsøy BK9175183,40
525428Joakim TheodorsenFinnsnes BK8755175,00
624881Sindre Eike KarlsenCross BK8025160,40

Finale eldre - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122755Celine LarsenAskøy BK9065181,20
225175Emilie MathisenLarvik BK8885177,60
325844Julianne WangsvikVågan BK9135182,60
423259Line SandRyfylke Bowlingklubb8615172,20
523154Marianne GulløyMolde BK8535170,60
624391Merethe Olsen GulløyMolde BK8425168,40

Finale yngre - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123545Jonas DammenSolør BK10485209,60
224449Alexander BeckGlåmdal BK9885197,60
325209Georg Skryten Stavanger BK10395207,80
425737Håvar Wolden SkogRana BK9585191,60
525487Benjamin BrendengenGlåmdal BK9635192,60
623547Jørgen MathiesenSolør BK9335186,60

Finale yngre - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124794Sofia HultstedtNarvik BK7515150,20
224548Silje KofstadVågan BK8525170,40
326167Nora KjellåsSolør BK7085141,60
425879Emilie DahleOslo BK6905138,00
526201Ine Renathe IversenRingerike BK6515130,20
626166Andrea KvernhusløkkenSolør BK6445128,80

Semifinale Eldre - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123546Jens MathiesenSolør BK12536208,83
225265Brian KjærMascot BK12006200,00
324019Ronny E. LygreMascot BK11256187,50
424881Sindre Eike KarlsenCross BK10586176,33
523561Mads FundingsrudRolvsøy BK10446174,00
625428Joakim TheodorsenFinnsnes BK10326172,00
726130Henrik FuruheimElverum BK10016166,83
824578Vemund Rye HolmboeArctic Strike BK9716161,83
925085Even Skeie AndersenBrage BK9356155,83
1026033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK8836147,17
1126125Kristian HansenGrenland BK8516141,83
1226278Morteza AmiriGrenland BK8366139,33

Semifinale Eldre - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125175Emilie MathisenLarvik BK10826180,33
222755Celine LarsenAskøy BK10516175,17
323259Line SandRyfylke Bowlingklubb10316171,83
425844Julianne WangsvikVågan BK9556159,17
523154Marianne GulløyMolde BK9156152,50
624391Merethe Olsen GulløyMolde BK9126152,00
725672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK8426140,33
826054Maria AndersenVågan BK7876131,17

Semifinale Yngre - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
125209Georg Skryten Stavanger BK12776212,83
223545Jonas DammenSolør BK12766212,67
324449Alexander BeckGlåmdal BK12676211,17
425737Håvar Wolden SkogRana BK12116201,83
525275Mathias HoklandHarstad BK10486174,67
624474Stian GabrielsenPolar Team BK10476174,50
723547Jørgen MathiesenSolør BK9976166,17
825738Henning Wolden SkogRana BK9886164,67
925487Benjamin BrendengenGlåmdal BK9676161,17
1024215Thomas Økland HinnaStavanger BK9396156,50
1124207Reidar SandRyfylke Bowlingklubb9196153,17
1224615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK8906148,33
1326076Preben OlsenLarvik BK8256137,50
1425862Kristoffer Myhren KalfossSolør BK7666127,67

Semifinale Yngre - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124794Sofia HultstedtNarvik BK10206170,00
224548Silje KofstadVågan BK9676161,17
325879Emilie DahleOslo BK9016150,17
426167Nora KjellåsSolør BK8086134,67
526201Ine Renathe IversenRingerike BK8066134,33
626166Andrea KvernhusløkkenSolør BK6846114,00

Standard - Eldre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
123546Jens MathiesenSolør BK11576192,83
225265Brian KjærMascot BK11426190,33
324019Ronny E. LygreMascot BK11276187,83
423561Mads FundingsrudRolvsøy BK11136185,50
525428Joakim TheodorsenFinnsnes BK11136185,50
626130Henrik FuruheimElverum BK10626177,00
724881Sindre Eike KarlsenCross BK10236170,50
824578Vemund Rye HolmboeArctic Strike BK10216170,17
926033Tor Kenneth Halbakken HansenSolør BK10126168,67
1025085Even Skeie AndersenBrage BK10046167,33
1126278Morteza AmiriGrenland BK9266154,33
1226125Kristian HansenGrenland BK9246154,00
1325247Ådne EkrheimCross BK8786146,33
1425542Tor Andrè Håbrekke FosseKvam BK8746145,67
1524756John Fredrik KindervaagCross BK8636143,83
1625546Brage WannbergHaugesund BK8516141,83
1726293Reimon LøvsjøGrenland BK8016133,50
1826113Preben NordtorpetSolør BK7846130,67
1925729Jon Aleksander GulliksenGokstad BK7546125,67
2026292Martin BringsværdGrenland BK7086118,00

Standard - Eldre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
122755Celine LarsenAskøy BK10696178,17
225844Julianne WangsvikVågan BK10656177,50
323259Line SandRyfylke Bowlingklubb10496174,83
425175Emilie MathisenLarvik BK10206170,00
523154Marianne GulløyMolde BK9076151,17
624391Merethe Olsen GulløyMolde BK8996149,83
725672Helene Johanne JohnsrudRingerike BK8846147,33
826054Maria AndersenVågan BK8686144,67
925496Cindy Veronica EriksenGlåmdal BK8676144,50
1023514Ronja Mørch PetersenMunken BK8546142,33
1125456Camilla MoenDrammen Tigers BK8456140,83

Standard - Yngre Gutt

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124449Alexander BeckGlåmdal BK13116218,50
223545Jonas DammenSolør BK12626210,33
325487Benjamin BrendengenGlåmdal BK11576192,83
423547Jørgen MathiesenSolør BK11126185,33
525209Georg Skryten Stavanger BK11056184,17
625737Håvar Wolden SkogRana BK10636177,17
725275Mathias HoklandHarstad BK10326172,00
825738Henning Wolden SkogRana BK10266171,00
924215Thomas Økland HinnaStavanger BK10016166,83
1025862Kristoffer Myhren KalfossSolør BK9426157,00
1124207Reidar SandRyfylke Bowlingklubb9406156,67
1224615Joachim Larsen EinarsrudSolør BK9346155,67
1326076Preben OlsenLarvik BK9186153,00
1424474Stian GabrielsenPolar Team BK8936148,83
1525283Petter Eide HogstadMunken BK8896148,17
1625771Alex HuynhGokstad BK8686144,67
1725162Niclas NordhagenGjøvik BK8546142,33
1825469Casper BrochmannHaugesund BK8466141,00
1926146Vetle VålbekkenSolør BK8416140,17
2025497Trym WangenGlåmdal BK8176136,17
2126157Christer SolbraaSolør BK7846130,67
2225881Erik LyngvardGrenland BK7746129,00
2325074Mikkel B. BerntsenBekkelaget BK7616126,83
2426119Jonas KarlstadSolør BK7356122,50
2526102Tor Richard EdvardsenLarvik BK7206120,00
2625866Peder Mobakk PedersenSolør BK7016116,83
2726325Daniel SætherSolør BK6816113,50
2826172Alexander SolbraaSolør BK6416106,83
2926154Bjørn Ole LivgaardSolør BK6326105,33
3025861Niklas Myhren KalfossSolør BK6126102,00
3126089Magnus Sandvik JakobsenGokstad BK531688,50

Standard - Yngre Jent

Plass Lisens Navn Klubb Score Ser Snitt
124794Sofia HultstedtNarvik BK10276171,17
224548Silje KofstadVågan BK9386156,33
326167Nora KjellåsSolør BK9366156,00
426201Ine Renathe IversenRingerike BK8646144,00
526166Andrea KvernhusløkkenSolør BK8026133,67
625879Emilie DahleOslo BK7936132,17
726210Charlotte AndersenOslo BK520686,67