registrering for lisensnummer : for sesongen.

Anders Johansen

Spiller denne sesongen for Munken BK i klasse A-U23

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 27 1195 6 199.17 1195 6 199.17
2 12.Jun-22 Sommer(kjegla) Levanger Bow Innledende 1182 6 197.00 2377 12 198.08
3 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 746 3 248.67 3123 15 208.20
4 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 725 3 241.67 3848 18 213.78
5 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 664 3 221.33 4512 21 214.86
6 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 638 3 212.67 5150 24 214.58
7 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 601 3 200.33 5751 27 213.00
8 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 599 3 199.67 6350 30 211.67
9 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 598 3 199.33 6948 33 210.55
10 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 7 567 3 189.00 7515 36 208.75
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 751536208,75 000,00 751536208,75
Turnering 751536208,75 000,00 751536208,75
Hall2013201420152016201720182019202020212022
Oppdal Bowling143,17168,71183,23183,00174,33209,97226,30183,22214,08
Levanger Bowling136,92147,67184,29170,25180,08201,33198,08
Bowling 1 Elverum184,41212,09
Bowling 1 Hamar189,22216,00210,67
Utenlands186,93187,55189,47194,38200,83
Hønefoss Bowling193,00199,64
Dora Bowling145,22167,95181,34187,14206,13208,20212,04203,90
Centrum Trondheim109,67144,06175,76183,87186,74193,88199,51207,82193,67
Bowlinghallen Solør169,78193,90188,33231,67192,06189,67
Bowlingsenteret Kongsving175,62193,69185,33
Sheiken Bowling & Biljard184,24
Panorama Bowling185,17191,67179,75
Lucky Bowl Åsen158,00189,33175,00227,67
Bowling 1 Vestkanten161,50197,00213,00
Bowling 1 Heimdal144,94168,61188,40197,22155,00198,06
Tromsø Bowling & Biljard196,00
Lucky Bowl Veitvet173,67179,11180,40192,00
Bowling 1 Drammen169,00223,25
Lucky Bowl Drammen199,08
Drammen Bowling196,33
Sarpsborg Bowlingsenter178,59
Orkland Bowling141,33172,25189,00180,88
Bowling 1 Gjøvik176,17171,33
Kongsten Bowling159,67
Askøy Bowling188,67
Sletterkulo Bowling167,25
Rabalder155,25
snitt