registrering for lisensnummer : for sesongen.

Gaute Skar-Hovde

Spilte den sesongen for Molde BK i klasse A-U23

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 26.Aug-23 Eliteserien runde 1 Panorama Bow NBF menn 703 3 234.33 703 3 234.33
2 27.Aug-23 Eliteserien runde 1 Panorama Bow NBF menn 593 3 197.67 1296 6 216.00
3 03.Sep-23 Sesongstarten 2023 Bowlinghalle Innledende 1 663 3 221.00 1959 9 217.67
4 03.Sep-23 Sesongstarten 2023 Bowlinghalle Mellomspill 2 5 688 3 229.33 2647 12 220.58
5 03.Sep-23 Sesongstarten 2023 Bowlinghalle Innledende 1 712 3 237.33 3359 15 223.93
6 03.Sep-23 Sesongstarten 2023 Bowlinghalle Innledende 1 668 3 222.67 4027 18 223.72
7 03.Sep-23 Sesongstarten 2023 Bowlinghalle Karusellfinale Herre 4 656 3 218.67 4683 21 223.00
8 03.Sep-23 Sesongstarten 2023 Bowlinghalle Innledende 1 758 3 252.67 5441 24 226.71
9 03.Sep-23 Sesongstarten 2023 Bowlinghalle Innledende 1 679 3 226.33 6120 27 226.67
10 17.Sep-23 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 28 1288 6 214.67 7408 33 224.48
11 17.Sep-23 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1183 6 197.17 8591 39 220.28
12 17.Sep-23 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Final step 1 16 519 3 173.00 9110 42 216.90
13 17.Sep-23 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 1219 6 203.17 10329 48 215.19
14 01.Oct-23 NM sgl/dbl Ungdom Bowlinghalle RR-finale - Gutter 5 1008 5 201.60 11337 53 213.91
15 01.Oct-23 NM sgl/dbl Ungdom Bowlinghalle Semifinale - dobbel 4 365 2 182.50 11702 55 212.76
16 01.Oct-23 NM sgl/dbl Ungdom Bowlinghalle Innledende 9 1143 6 190.50 12845 61 210.57
17 01.Oct-23 NM sgl/dbl Ungdom Bowlinghalle Semifinale 3 1241 6 206.83 14086 67 210.24
18 01.Oct-23 NM sgl/dbl Ungdom Bowlinghalle Finale - dobbel 3 447 2 223.50 14533 69 210.62
19 02.Oct-23 Molde Cup 3 Panorama Bow Standard 4 1370 6 228.33 15903 75 212.04
20 20.Nov-23 Molde Cup 5 Panorama Bow Standard 1 1394 6 232.33 17297 81 213.54
21 02.Dec-23 Eliteserien runde 5 Royal Bowlin NBF menn 541 3 180.33 17838 84 212.36
22 03.Dec-23 Eliteserien runde 5 TP Bowlingse NBF menn 727 3 242.33 18565 87 213.39
23 11.Dec-23 Molde Cup 6 Panorama Bow Standard 1 1360 6 226.67 19925 93 214.25
24 30.Dec-23 Solør Open 2023 by Bowlinghalle Innledende 1 1564 6 260.67 21489 99 217.06
25 30.Dec-23 Solør Open 2023 by Bowlinghalle Matchplay - Herrer 1 1 480 2 240.00 21969 101 217.51
26 30.Dec-23 Solør Open 2023 by Bowlinghalle Semifinale - Herrer 2 762 3 254.00 22731 104 218.57
27 30.Dec-23 Solør Open 2023 by Bowlinghalle Finaler 1 537 2 268.50 23268 106 219.51
28 30.Dec-23 Solør Open 2023 by Bowlinghalle Innledende 1402 6 233.67 24670 112 220.27
29 30.Dec-23 Solør Open 2023 by Bowlinghalle Matchplay - Herrer 2 1 505 2 252.50 25175 114 220.83
30 01.Jan-24 5. runde Bowlinghalle Ungdomsliga 723 3 241.00 25898 117 221.35
31 04.Jan-24 5'er cup 2024 - Sol Bowlinghalle Standard 2 1399 6 233.17 27297 123 221.93
32 06.Jan-24 Eliteserien runde 6 Lucky Bowl H NBF menn 657 3 219.00 27954 126 221.86
33 08.Jan-24 Molde Cup 7 Panorama Bow Standard 2 1308 6 218.00 29262 132 221.68
34 14.Jan-24 12ern Orkland Bowl Pulje 2 2552 12 212.67 31814 144 220.93
35 21.Jan-24 Eliteserien runde 7 Tromsø Bowl NBF menn 613 3 204.33 32427 147 220.59
36 03.Feb-24 Eliteserien runde 8 Bowlinghalle NBF menn 690 3 230.00 33117 150 220.78
37 03.Feb-24 Eliteserien runde 8 Bowlinghalle NBF menn 627 3 209.00 33744 153 220.55
38 04.Feb-24 Eliteserien runde 8 Bowlinghalle NBF menn 633 3 211.00 34377 156 220.37
39 12.Feb-24 Molde Cup 9 Panorama Bow Standard 1 1369 6 228.17 35746 162 220.65
40 04.Mar-24 Molde Cup 10 Panorama Bow Standard 2 1388 6 231.33 37134 168 221.04
41 17.Mar-24 Romsdalsbanken Open Panorama Bow Semifinale 1 677 3 225.67 37811 171 221.12
42 17.Mar-24 Romsdalsbanken Open Panorama Bow Standard 1353 6 225.50 39164 177 221.27
43 17.Mar-24 Romsdalsbanken Open Panorama Bow FINALE 4 589 3 196.33 39753 180 220.85
44 17.Mar-24 Romsdalsbanken Open Panorama Bow Standard 1 1440 6 240.00 41193 186 221.47
45 17.Mar-24 Romsdalsbanken Open Panorama Bow Standard 1151 6 191.83 42344 192 220.54
46 18.Mar-24 Molde Cup Finale Panorama Bow Standard 1 1703 7 243.29 44047 199 221.34
47 21.Apr-24 Hønefoss Open Hønefoss Bo Finalesteg 1 20 733 4 183.25 44780 203 220.59
48 21.Apr-24 Hønefoss Open Hønefoss Bo Innledende 14 1238 6 206.33 46018 209 220.18
49 21.Apr-24 Hønefoss Open Hønefoss Bo Innledende 14 1325 6 220.83 47343 215 220.20
50 21.Apr-24 Hønefoss Open Hønefoss Bo Innledende 14 1220 6 203.33 48563 221 219.74
51 12.May-24 NM sgl/dbl 2024 Sarpsborg Bo Innledende 5 1366 6 227.67 49929 227 219.95
52 12.May-24 NM sgl/dbl 2024 Sarpsborg Bo Semifinale 13 1307 6 217.83 51236 233 219.90
53 12.May-24 NM sgl/dbl 2024 Sarpsborg Bo Mellomspill 47 1144 6 190.67 52380 239 219.16
54 26.May-24 EBT 6 - Kegel Aalbor Utenlands Kvalik 1158 6 193.00 53538 245 218.52
55 26.May-24 EBT 6 - Kegel Aalbor Utenlands Kvalik 1191 6 198.50 54729 251 218.04
56 26.May-24 EBT 6 - Kegel Aalbor Utenlands B-final 807 4 201.75 55536 255 217.79
57 26.May-24 EBT 6 - Kegel Aalbor Utenlands Kvalik 1279 6 213.17 56815 261 217.68
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 56815261217,68 1198851235,06 44827210213,46
Turnering 50308231217,78 801933243,00 42289198213,58
NBF menn 578427214,22 324615216,40 253812211,50
Ungdomsliga 7233241,00 7233241,00 000,00
Hall20162017201820192020202120222023
Bowlinghallen Solør176,42199,40214,95
TP Bowlingsenter232,75191,50242,33
Panorama Bowling156,55191,41204,04214,74213,88191,78214,96225,11
Lucky Bowl Hamar194,83186,17224,00219,00
Orkland Bowling184,25212,67
Sarpsborg Bowlingsenter186,76212,06
Tromsø Bowling & Biljard204,33
Hønefoss Bowling196,50176,58192,39202,91
Utenlands198,56201,59
Royal Bowling180,33
Bowling 1 Vestkanten207,75250,00
Lucky Bowl Åsen193,50228,00
Bowlingsenteret Kongsving205,75215,33
Dora Bowling159,83171,92211,65215,93207,00
Lucky Bowl Veitvet190,25206,89203,61
Bowling 1 Drammen190,00
Centrum Trondheim167,92197,82194,47212,76190,37
Bowl it220,50203,00
Oppdal Bowling158,00149,67205,16217,36217,43192,17
Lucky Bowl Haugesund181,50
Lucky Bowl Trondheim208,08212,00201,78
Mestern Skreppestadveien223,50
Uregistrert219,38
Sandvika Bowling200,75
Metro Sandefjord197,50
Brattvåg Bowling151,10189,12214,28
Ulsteinvik Bowling187,00
Futura Bowling158,33
snitt